Ceník služeb

STRÁNKY BEZ REDAKČNÍHO SYSTÉMU
Potřebujete internetové stránky k prezentaci své firmy, výrobků nebo služeb, ale nechcete se v budoucnu jejich úpravou nijak zásadně zabývat.
Služba zahrhuje:

od 12.500Kč

STRÁNKY S REDAKČNÍM SYSTÉMEM
Chcete si své stránky sami pravidelně aktualizovat bez nutnosti ovládat HTML programování.
Služba zahrhuje:

od 20.000Kč

ROZSÁHLÉ INDIVIDUÁLNÍ PROJEKTY NA MÍRU
Potřebujete webové stránky, které jsou vybaveny specifickými funkcemi jako je e-shop, rezervační systém apod.
Služba zahrhuje:

od 38.000Kč

Mají-li Vás stránky skutečně reprezentovat, je potřeba, aby byly stále aktuální. Jedině tak si získáte důvěru návštěvníků. Odstrašující příklad je „vánoční sleva“, která se objevuje na webu ještě v létě.
Pokud nemáte čas se údržbou stránek zabývat, ale chcete je udržovat na profesionální úrovni, mohu tuto práci provádět za Vás.
Takto se můžeme starat o web, který jsme programovali nebo také o stránky zhotovené jiným tvůrcem.
Služba zahrhuje:

správa webových stránek 500Kč/hod.

V případě, že na vaši stránkách potřebujete dělat pravidelné změny, můžeme vám nabídnou výhodnější měsíční předplatné.
Níže uvádíme vzorové cenové balíčky pro správu webových stránek. Specifické požadavky nebo správu rozsáhlejších portálů řešíme individuální dohodou.

Pokud se domníváte, že objem prací na Vašem webu nepřesáhne 5 hodin práce, pořiďte si balíček Servis 5h a za jednu hodinu tak zaplatíte jen 400 Kč/hod.

Servis 5h .......... 2.000Kč měsíčně

Pokud se domníváte, že objem prací na Vašem webu nepřesáhne 10 hodin práce, pořiďte si balíček Servis 10h a za jednu hodinu tak zaplatíte jen 350 Kč/hod.

Servis 10h .......... 3.500Kč měsíčně

Pokud se domníváte, že objem prací na Vašem webu nepřesáhne 15 hodin práce, pořiďte si balíček Servis 5h a za jednu hodinu tak zaplatíte jen 300 Kč/hod.

Servis 15h .......... 4.500Kč měsíčně

SEO optimalizace

od 1.500Kč

Orientační ceny našich služeb

SEO v dílčích úkonech od 1.500Kč
Měsíční zvýhodněné SEO paušály nabízíme od 4.500Kč do 12.500Kč/měsíc
SEO Analýza: 800Kč/hod
SEO Audit: od 2.500Kč
SEO návod: od 9.000Kč
SEO školení: od 3.500Kč (cca. 8 hod; 3-4 zaměstnanci)
Analýza klíčových slov: od 2.600Kč (analýza uživatelských dotazů, hledanost + konkurence; Seznam & Google)
Analýza pozic klíčových slov: od 1.990Kč (až stovky klíčových slov; Seznam & Google).

Psaní textů pro weby – copywriting
Copywritingem se zabývají u nás lidé s dobrou znalostí gramatiky, sémantiky i stylu a mají vynikající schopnost porozumět čtenému i psanému slovu. Proto vám můžeme nabídnout psaní textů na zakázku za rozumnou cenu, která se odvíjí od náročnosti textu a pohybuje se v rozmezí 200–700 Kč/normostrana, tedy za 1.800 znaků.

Jazykové korektury a úpravy českých textů
Čeština je jazyk krásný, leč také složitý. Proto je dobré nespoléhat jen na vlastní jazykové znalosti a technologické vymoženosti, jako jsou systémy pro opravu pravopisu v textových editorech typu Microsoft Word a je vhodné nechat Vaše texty pročíst a vyladit zkušenými korektory. Proto Vám nabízíme korektury textů. Cena za zkontrolovaného textu je 150–300Kč/normostrana – podle náročnosti a požadavků na rychlost provedení korektury.

Překlady do jiných jazyků
Provádíme profesionálně a rychle překlady do angličtiny, němčiny, italštiny, francouzštiny, slovenštiny a také překlady z angličtiny, němčiny, italštiny, francouzštiny, slovenštiny. Ceny za překlady jsou stanovovány individuálně dle náročnosti textů. Řádově se pohybují v rozsahu 400–700Kč podle náročnosti textu a požadavků na rychlost vyhotovení překladu.